در حال بارگذاری ...
رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان زنجان خبرداد

انتشار فراخوان نخستین مسابقه نمایشنامه‌نویسی استان زنجان

حسین نجفی رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان زنجان از انتشار نخستین مسابقه نمایشنامه‌نویسی استان زنجان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از زنجان، فراخوان نخستین جشنواره نمایشنامه‌نویسی استان زنجان منتشر شد. رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان زنجان درباره برگزاری این رویداد گفت: به مناسبت دهه فجر و با در نظر گرفتن شرایط و محدودیت‌ها و رعایت پروتکل‌های بهداشتی چند ماه اخیر تئاتر کشور که استان زنجان را نیز در بر گرفته بر آن شدیم تا در راستای کشف و پرورش و حمایت نویسندگان و نمایشنامه‌نویسان استان زنجان این فراخوان را منتشر کنیم.
 متن فراخوان نخستین مسابقه نمایشنامه‌نویسی استان زنجان به شرح زیر است:

موضوع جشنواره نمایشنامه نویسی 

موضوعات آزاد است و پرداخت به مضامین ملی ، مذهبی ، بهره گیری از دست مایه های فرهنگی ، بومی و ارزش‌های انقلاب و دفاع مقدس ، با استفاده ی صحیح از عناصر تشکیل دهنده درام در اولویت خواهند بود.

شرایط و ضوابط شرکت در جشنواره :
۱- این جشنواره پذیرای آن دسته از متون است که چاپ نشده باشند و در هیچ جشنواره یا مسابقه نمایشنامه‌نویسی شرکت نکرده باشند.
۲- هر نمایشنامه‌نویس می تواند حداکثر با دو اثر در جشنواره شرکت کند.
۳- نمایشنامه‌نویسان محترم، جهت حضور در جشنواره می بایست فرم تکمیل شده جشنواره به همراه ۱ نسخه چاپی و یک فایل PDF از نمایشنامه مورد نظر را تا زمان تعیین شده ، به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.
جوایز جشنواره :
به نمایشنامه‌های برگزیده با ذکر اولویت دیپلم افتخار، لوح سپاس و جایزه نقدی اهدا خواهد شد و توسط انجمن هنرهای نمایشی استان زنجان و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان جهت چاپ و انتشار آثار برگزیده حمایت خواهند شد.
مهلت ارسال آثار :  
۱۵ بهمن ماه ۹۹
آیین اختتامیه و اعلام برگزیدگان و اهداء جوایز:
۲۰بهمن ماه ۹۹


 نشانی دبیرخانه نخستین جشنواره نمایش نامه نویسی استان زنجان:  
زنجان ، خیابان شیخ فضل اهلل نوری ، فرهنگسرای امام خمینی(ره)، طبقه اول ، دفتر انجمن هنر های نمایشی استان زنجان.
شرکت کنندگان جهت هماهنگی می توانند با شماره 09371185890 تماس گرفته یا در پیام‌رسان واتس آپ پیام دهند.
نجفی در ادامه افزود: دبیر و دبیر اجرایی این جشنواره به زودی توسط مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان انتخاب و معرفی خواهند شد.
گفتنی‌ست رضایاوری بازیگر و کارگردان تئاتر به عنوان طراح این جشنواره فراخوان نخستین مسابقه نمایشنامه‌نویسی استان زنجان را تبیین کرده و پوستر این جشنواره توسط امیررضا مرادی بازیگر و کارگردان زنجانی طراحی شده است.

فایل pdf فراخوان ضمیمه خبر است.
مطالب مرتبط

نظرات کاربران