در حال بارگذاری ...
به کارگردانی محسن ناصری

نمایش داکاپو در خرمدره روی صحنه رفت

نمایش داکاپو با نویسندگی و کارگردانی محسن ناصری به صورت مونولوگ با محوریت دفاع مقدس در فرهنگسرای امام‌ خمینی (ره) خرم دره اجرا شد .

به گزارش خبرنگار ایران تئاتر از زنجان، نمایش داکاپو به نویسندگی و کارگردانی محسن ناصری و تهیه کنندگی سرگرد مهدی سحاب مرادی از 6 لغایت 8 اردیبهشت ماه سال 1402 در محل فرهنگسرای امام خمینی (ره) شهرستان خرمدره به روی صحنه رفت.

این نمایش که نمایش برتر جشنواره تئاتر سنگر، مقام سوم جشنواره کشوری تئاتر ارتش، مقام سوم جشنواره کشوری تئاتر سرباز، نمایش برتر جشنواره تئاتر استانی سودای عشق و نمایشنامه منتخب سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس می باشد داستان زندگینامه نوازنده ای است که وارد جبهه می شود و از ناحیه چشم جانباز می گردد.

در این نمایش محسن ناصری به عنوان بازیگر، علی ناصری به عنوان دستیار صحنه، داود نجفی به عنوان مسئول نور و افکت و علی شالباف به عنوان خواننده حضور داشتند.

گفتنی است نمایش داکاپو که با حمایت انجمن هنرهای نمایشی استان زنجان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خرمدره تولید و آماده اجرا گردیده بود.
مطالب مرتبط

پیام علیرضا فریدراد، مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی استان زنجان به مناسبت روز جهانی تئاتر

هنرمندانی که روی سیاه کردند تا تئاتر روسفید بماند
پیام علیرضا فریدراد، مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی استان زنجان به مناسبت روز جهانی تئاتر

هنرمندانی که روی سیاه کردند تا تئاتر روسفید بماند

علیرضا فریدراد، مدیرعامل انجمن هنرهای نمایشی استان زنجان، در پیامی به مناسبت روز جهانی تئاتر و روز ملی هنرهای نمایشی، از هنرمندانی گفت که در فراز و نشیب‌های تاریخ، چونان مبارک روی سیاه کردند تا تئاتر روسفید بماند و نور افشانی کند.

|

نظرات کاربران