در حال بارگذاری ...
 • «کچل اوغلان» در هجدهمین جشنواره نمایش های آیینی و سنتی اجرا شد

  «کچل اوغلان» به کارگردانی حمیدرضا قزلباش در هجدهمین جشنواره نمایش های آیینی و سنتی به روی صحنه رفت

  به گزارش تئاتر زنجان، نمایش «کچل اوغلان» نوشته علیرضا فرید راد و کارگردانی حمیدرضا قزلباش 13شهریورماه  با دو اجرا در تالار هنر تهران و در بخش مرور هحدهمین جشنواره نمایش های آیینی و سنتی به روی صحنه رفت .
  این نمایش تولید گروه تئاتر پوپک و با حمایت انجمن هنرهای نمایشی استان زنجان و مشارکت حوزه هنری استان زنجان در سال 95 تولید شده که تا کنون توانسته در جشنواره ی استانی و جشنواره تئاتر فجر (فجر استانها)سال گذشته حضور پیدا کند.
  در این نمایش  هنرمندانی چون مشهود ابراهیم خانی، محمدولی فروتن، جلال نوری ، علیرضا فریدراد، علی عباسی، رضا جنتی فرد، بهمن بیگلی، حسین اسماعیلی، پریسا دوستی، مریم باقری، زهره مسلمیون، سیده لیلا حسینی، سمیه میرزایی صبور، مژگان جعفری، غزاله پشم فروش و یلدا قره جلو  به ایفای نقش می‌پردازند.
  «کچل اوغلان» روایت دل‌دادگی جوانی ست که عاشق دختر خان شده و برای بدست آوردن ناز خاتون به جنگ اجنه و شیاطین میرود و در پایان با استفاده از هوش و تدبیر پیروز میشود و  ناز خاتون را از طلسم آزاد می‌کند.
  داود فتحعلی بیگی دبیر هجدهمین جشنواره نمایش های آیینی و سنتی به تماشای این نمایش نشست و بعد از اجرا این اثر را مورد تشویق قرار داد و آن را  نمایشی قابل تامل دانست.
  مطالب مرتبط

  «قفل» در خدابنده اجرا شد

نمایش «قفل» در پلاتو اشراق فرهنگسرای خدابنده به روی صحنه رفت
  «قفل» در خدابنده اجرا شد

  نمایش «قفل» در پلاتو اشراق فرهنگسرای خدابنده به روی صحنه رفت

  به گزارش تئاتر زنجان نمایش «قفل» به نویسندگی و کارگردانی هادی رفیعی 11 الی 17 شهریورماه ساعت 5 عصر در پلاتو اشراق فرهنگسرای شهرستان خدابنده به روی صحنه رفت و مورد استقبال مخاطبان و علاقه‌مندان قرار گرفت

  |

  نظرات کاربران